Author: M***Q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اشياء شي ان دايم حلوة
顏色: 黑色
Price: NT$242
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb260103204767172752106 |
Brand Name: XYUNMI
Quality: 930031 people said the quality is very good!
Author: M***Q
Date:
Review: اشياء شي ان دايم حلوة
顏色: 黑色
Author: 0***d
Date:
Review: Value for money: これいいよーーーーーーーーーーーーーーーーーーみんな買ってーーーーーーーーーーーーーーーーーーー!!!!!!!
顏色: 黑色
Author: m***3
Date:
Review: 被ると毛穴の部分がボコボコする。
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.